Enervit soolakapslid koos vitamiinidega + dosaator

18,58 €
Maksudega
Kogus
Laos

Enervit soolakapslid, mida võib kasutada enne, soorituse ajal ja peale sooritust, et ennetada lihaskrampide tekkimise ohtu. 

Kaks kapslit sisaldab 200mg C-vitamiini, mis aitab kaasa immuunsüsteemi normaalse talitluse säilimisele intensiivse kehalise koormuse ajal ja pärast seda. Kasulik toime avaldub siis kui tarbitakse päevas vähemalt 200mg C-vitamiini (2 kapslit) Tähelepanu! Ei ole soovitatavat ületada ööpäevast annust. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Toidulisand ei ole ette nähtud dieedi asendamiseks. Toodet võib kasutada osana mitmekülgsest ja tasakaalustatud toitumisest ning tervislikust eluviisist.

KASUTAMINE: tarbi 2 kapslit tunni aja kohta, et ennetaga lihaskrampide tekke ohtu. Pakend sisaldab 120 kapslit+dosaatorit, mis mahutab kuni 20 kapslit.

Sisaldus                  2 kapslit               *%NRV          

Vitamiin C              200 mg                   250             

Niatsiin                   5,5 mg                     34             

Pantoteenhape      2,1 mg                    35                

Tiamiin                    0,5 mg                     45                      

Riboflaviin              0,5 mg                     36                

Vitamiin D              3,5 μg                      70

*%NRV - protsent päevasest võrdluskogusest täiskasvanule

Koostis: Naatriumkloriid (45.5%), L-askorbiinhape (20.4%), Katteaine hüdroksüpropüülmetüültselluloos, Paksendaja: hüdroksüül-propüül tselluloos, Naatriumfosfaat (5.4%), Happesuse regulaator: naatriumtsitraat (4.6%), Paakumisvastane aine: magneesium stearaat, Nikotiinamiid, D-kaltsiumpantotenaat, Kolekaltsiferool, Tiamiinvesinikkloriid, Riboflaviin.

90904
21 Tooted