Enervit omega3 kapslid 120tk

45,83 €
Maksudega
Kogus
Laos

EnerZona Omega 3 RX sisaldab rohkem kui 60% EPA(eikosapentaanhape), ja DHA(dohosaheksanoehape) ning 75% Omega-3 rasvhappeid. Pikaahelalised EPA ja DHA rasvhapped esinevad optimaalses suhtes 2: 1. Kalaõli on kergesti riknev ja õrn toode.Tehnoloogiat, mida kasutatakse EnerZona Omega 3 RX valmistamisel, võimaldab tootel püsida stabiilsena pikema aja jooksul. Lisaks pakend millesse toode on pakendatud(alumiinium) võimaldab toodet hoida võimalikult kaua värskena ja kvaliteetsena.

Omega-3 toidulisandite võtmine, eelkõige kalaõli kapslite näol (EPA+DHA) on kogu organismile ja nahale väga oluline ja õigustatud, kuna vastavalt uuringutele on 85% elanikkonnast omega-3 rasvhapete puudujääk.

Omega-3 on üks erilisemaid asendamatuid rasvhappeid, mida keha ise ei tooda kuid mis on olulised nii nahale kui kogu organismile. Omega-3 on tuntud oma positiivse toime poolest südame-veresoonkonnale, liigestele, aju funktsioneerimisele ja mälule, naha ja juuste kvaliteedile, nägemisele ning kogu organismi arengule.

Kasutamine: 2-4 kapslit päevas koos söögiga.

4 Tooted