Enervit energia laadimispulber 400g

€20.75
Tax included
Quantity
In Stock

Enervit Carbo Flow kakaomaitseline süsivesikutel baseeruv energia laadimispulber koos kakao flavaonoolidega,  mida kasutatakse enne rasket pikaajalist füüsilist koormust. Enervit Carbo Flow pulber on madala rasvasisaldusega ja 77% tootes olevatest süsivesikutest on isomaltoos. Erinevalt teistest süsivesikutest suureneb veresuhkur  isomaltoosi tarbimise järgselt aeglasemalt, mida on vaja just vastupidavus spordis. See on esimene niisuguste omadustega energialisand kasutamiseks sportimise eel.

Üks portsion sisaldab 400mg kakao flavanoole mille polümerisatsiooniaste on 1–10 . Kakao flavanoolid aitavad säilitada veresoonte elastsust, mis aitab kaasa normaalsele vereringele. Kasulik toime vereringele avaldub siis, kui iga päev tarbitakse 200mg(1kulp) Enervit Carbo Flow laadimis pulbrit mis sisaldab kakao flavonoole. 

KASUTAMINE: Lisa 1 kuni 2 mõõtlusikatäit pulbrit 200-300ml veele ja tarbi enne magamaminekut. Kasuta enne pikaajalist füüsilist pingutust 7-mel(2 mõõtlusikat päevas) kuni 14-nel(1 mõõtlusikas päevas) päeval, et tagada verevarustuse normaalne toimimmine  ja laadida aeglaseid süsivesikuid. Optimaalne on ka tarbida 1 portsion(2 mõõtlusikat) 1-2 tundi enne pikaajalist pingutust,  kui ei ole jõudnud piisavalt toituda enne treeningut/võistlust.

Rohkem infot toote ja koostise kohta www.enervit.ee

4 Items